Yhteystiedot

ALUETOIMIKUNTA 2021
Aluetoimikunnan kokoontumispaikka T-Talo
Vanha Hämeentie 29, 20540 Turku

ALUEJÄRJESTÖN PUHEENJOHTAJA
Pertti Haverinen puh. 0400986202
peska.haverinen@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA / MATKAVASTAAVA
Pertti Nurmi puh. 045 352 3923
pertti.nurmi@gmail.com

SIHTEERI / TALOUDENHOITAJA
Eira Nurmi puh. 045 352 3873
eira.nurmi@gmail.com

FORSSAN ELÄKELÄISET RY
Elmi Huusela puh. 040 715 4913
elmi.huusela@gmail.com

Juhani Kataja puh. 040 773 9721
juhani.kataja@surffi.net

SALON ALUEEN ELÄKELÄISET ry
Raimo Nieminen puh. 040 648 3133
kotiraipe@gmail.com

Harri Lindholm puh. 050 350 6087
harri.tapio.lindholm@gmail.com

KAARINAN ELÄKELÄISET ry
Terttu-Leena Pyyhtiä puh. 044 026 2984
terttuleena.p@gmail.com

Merja Vuorinen puh. 0400838309
merja54@gmail.com

LOIMAAN ELÄKELÄISET ry

Ari Löytömäki puh. 050 349 4277
ariloytomaki@hotmail.com

Marja Koskenmäki
marja.koskenmaki@gmail.com

PIIKIÖN ELÄKELÄISET ry
Marja-Liisa Teräväinen puh 040 729 3909
marja-liisa.teravainen@kolumbus.fi

Gunborg Suominen puh. 040 588 2664
suominen.gunborg@elisanet.fi

RAISION SEUDUN ELÄKELÄISET ry
Pentti Levonen puh. 050 077 4024
pentti.levonen@gmail.com

Reijo Tuomi puh. 044 5159130
reijo.tuomi@icloud.com

TURUELÄKELÄISET ry
Olavi Mäkinen puh. 044 333 5717
olavi.makinen@windowslive.com

Raimo Timonen puh. 040 845 8323
timonenraimo@gmail.com

TURUN TYÖVÄEN ELÄKELÄISET ry
Kaija Kiessling puh. 041 463 9046
kaija.kiessling@gmail.com

UUDENKAUPUNGIN ELÄKELÄISET ry
Raija Alanko puh. 050 407 8881
raijap.alanko@gmail.com

Päivikki Mäkirinta puh. 040 706 9955