Yhteystiedot

ALUETOIMIKUNTA 2020
Aluetoimikunnan kokoontumispaikka T-Talo
Vanha Hämeentie 29, 20540 Turku

ALUEJÄRJESTÖN PUHEENJOHTAJA
Pertti Haverinen puh. 040 584 5765
peska.haverinen@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA / MATKAVASTAAVA
Pertti Nurmi puh. 045 352 3923
pertti.nurmi@gmail.com

SIHTEERI / TALOUDENHOITAJA
Eira Nurmi puh. 045 352 3873
eira.nurmi@gmail.com

FORSSAN ELÄKELÄISET RY
Elmi Huusela puh. 040 715 4913
elmi.huusela@gmail.com

Juhani Kataja puh. 040 773 9721
juhani.kataja@surffi.net

HALIKON ELÄKELÄISET ry
Jarmo Jokinen puh. 050 348 9348
jarmo.a.jokinen@gmail.com

Paula Jokinen puh. 050 410 2323

KAARINAN ELÄKELÄISET ry
Terttu-Leena Pyyhtiä puh. 044 026 2984
terttuleena.p@gmail.com

Marja Laiho puh. 040 078 1334
laiho313@me.com

LOIMAAN ELÄKELÄISET ry
Ari Löytömäki puh. 050 349 4277
ariloytomaki@hotmail.com

Maija Virtanen puh. 040 526 7134
maija.virtanen@pp6.inet.fi

PIIKIÖN ELÄKELÄISET ry
Marja-Liisa Teräväinen puh 040 729 3909
marja-liisa.teravainen@kolumbus.fi

Ulla Kurka puh. 040 529 0128
ulla.kurka@lieto.fi

RAISION SEUDUN ELÄKELÄISET ry
Pentti Levonen puh. 050 077 4024
pentti.levonen@gmail.com

Reijo Tuomi puh. 044 515 9130

TURUN ELÄKELÄISET ry
Markku Alajärvi puh. 040 082 0867
markku.alajarvi@dnainternet.net

Raimo Timonen puh. 040 845 8323
timonenraimo@gmail.com

TURUN TYÖVÄEN ELÄKELÄISET ry
Kaija Kiessling puh. 041 463 9046
kaija.kiessling@gmail.com

Lahja Korpela puh. 040 578 9919

UUDENKAUPUNGIN ELÄKELÄISET ry
Raija Alanko puh. 050 407 8881
raijap.alanko@gmail.com

Päivikki Mäkirinta puh. 040 706 9955