Yhteystiedot

ALUETOIMIKUNTA 2018
Aluetoimikunnan kokoontumispaikka T-Talo
Vanha Hämeentie 29, 20540 Turku

ALUEJÄRJESTÖN PUHEENJOHTAJA
Ulla Kurka puh. (02) 4872173 / 040 529 0128
ulla.kurka@lieto.fi

VARAPUHEENJOHTAJA / MATKAVASTAAVA
Pertti Nurmi puh. 045 352 3923
pertti.nurmi@gmail.com

SIHTEERI / TALOUDENHOITAJA
Eira Nurmi puh. 045 352 3873
eira.nurmi@gmail.com

HALIKON ELÄKELÄISET ry
Jarmo Jokinen puh. 050 348 9348
jarmo.a.jokinen@gmail.com

KAARINAN ELÄKELÄISET ry
Raija Raittio puh. 040 848 9450
raija.raittio@gmail.com

Marja Laiho puh. 040 078 1334
laiho313@me.com

LOIMAAN ELÄKELÄISET ry
Ari Löytömäki puh. 050 349 4277
ariloytomaki@hotmail.com

Maija Virtanen puh. 040 526 7134
maija.virtanen@pp6.inet.fi

PARAISTEN ELÄKELÄISET ry
Reijo Lundell puh. 040 587 4322
reijo.lundell@parnet.fi

Marja Lindholm puh. 02 458 8114

PIIKIÖN ELÄKELÄISET ry
Marja-Liisa Teräväinen puh 040 729 3909
marja-liisa.teravainen@kolumbus.fi

Onni Lehtonen puh. 040 036 6560
onni.e.lehtonen@saunalahti.fi

RAISION SEUDUN ELÄKELÄISET ry
Pentti Levonen puh. 050 077 4024
pentti.levonen@gmail.com

Reijo Tuomi puh. 044 515 9130

TURUN ELÄKELÄISET ry
Veikko Salonen puh. 044 566 4220
veikkomatis.s@gmail.com

Pirkko-Liisa Leinonen puh. 040 077 4971
pirkko-liisa.leinonen@pp.inet.fi

TURUN TYÖVÄEN ELÄKELÄISET ry
Kaija Kiessling puh. 041 463 9046
kaija.kiessling@gmail.com

Lahja Korpela puh. 040 578 9919

UUDENKAUPUNGIN ELÄKELÄISET ry
Raija Alanko puh. 050 407 8881
raijap.alanko@gmail.com

Pertti Haverinen puh. 040 584 5765
peska.haverinen@gmail.com

TYÖVALIOKUNTA 2018
Puheenjohtaja / tiedottaja Ulla Kurka
varapj / matkavastaava Pertti Nurmi
sihteeri / taloudenhoitaja Eira Nurmi
Pirkko-Liisa Leinonen